Menu

APIE SKY CITY

Buvome įpratę gyventi dideliuose ir ištaiginguose namuose, kurių didžioji dalis laisvos vietos dažnai pamirštama ir retai naudojama, neretai užkraunama senais rakandais. Tokio būsto poreikio era eina į pabaigą - keičiantis žmogaus įpročiams, jam nuolat keliaujant ir mažiau laiko praleidžiant namuose – didelė erdvė yra nebereikalinga. Įvertinus studio tipo erdvių perspektyvą pradėtas vystyti naujas projektas - „SKY CITY“.

„SKY CITY“ studijos - nenustygstantiems vietoje, nuolat keliaujantiems ir ieškantiems. Asmeninė erdvė turi motyvuoti ir skatinti veikti, būti ramybės uostu grįžtant, juk ne veltui sakoma – „Nerasi jaukesnės vietos, kaip namai...“. „SKY CITY“ studijos suprojektuotos taip, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius, tai ne vien kvadratiniai metrai, bet ir kitoks gyvenimo ritmas. Funkcionalios ir išskirtinės erdvės kūrybai, darbui ir gyvenimui.

apie1

apie2

„SKY CITY“ planuojama įrengti nuo 23 kv.m. studijas, kurias, esant poreikiui, bus galima apjungti. Patalpoms neišdildomą įspūdį suteikia pro didžiulius panoraminius langus atsiverianti įspūdinga miesto panorama.

Šalia pastato esantis kiemelis leis mėgautis žaluma, ragins stabtelti ir pailsėti nuo pašėlusio gyvenimo ritmo, o jaukus apšvietimas gatvėje išryškins pastato architektūrą, jo aukštį. Galvojant apie „SKY CITY“ funkcionalumą rūsyje bus formuojami sandėliukai, kuriuos įsigiję galės laikyti savo asmeninius daiktus (dviračiai, vasaros ar žiemos sporto inventorius ir t.t.), taip neužkraudami studijų nenaudojamais daiktais.

Studijų tipo būstas labai populiarus tankiai gyvenamose šalyse, pvz.: Amerikoje ar Japonijoje. Šie mažesni būstai itin populiarūs tarp jaunų, individualių žmonių, kurie daugiau laiko praleidžia miesto šurmulyje, o namo grįžta vakare apmastyti dienos nuveiktus darbus ir atsipalaiduoti. Studio tipo būstas labiausiai išsiskiria viena erdve su specifiniais interjero sprendiniais, kurie leidžia panaudoti kiekvieną nuosavo būsto kampelį. Tokių nedidelio ploto erdvių išlaikymo sąnaudos yra ženkliai mažesnės, nei įprastos kvadratūros buto.

Statybos darbų pabaiga - 2016 III ketvirtiris

apie3